Investice do nemovitostí

Jste investorem a potřebujete diverzifikovat své investiční portfolio? V souladu se strategií Wealth protection Vám pomůžeme vypracovat individuální řešení na míru. Společně s poradenskou kanceláří VIP Consulting Office dokážeme investorům poskytnout komplexní investiční poradenství.

  • Poskytneme investiční poradenství a zpracujeme návrh komplexního investičního portfolia.

  • Zpracujeme podrobnou modelaci pro Váš investiční záměr. Ukážeme Vám odhadovaný vývoj a návratnost Vaší investice. 

  • Doporučíme vhodný způsob financování pro zajištění co nejvyšší rentability vlastních aktiv. Díky finanční páce dokážeme zvýšit výnos z Vaší nemovitosti. 

  • Vybereme vhodnou nemovitost k pronájmu. 

  • Budeme Vás zastupovat a pomůžeme při jednání s prodávající stranou (více v části Nákup nemovitosti). 

  • Zajistíme veškerou smluvní dokumentaci. Vy děláte pouze důležitá rozhodnutí. 

  • Zajistíme pronájem nemovitosti (více v části Pronájem a správa nemovitostí). 

  • Všechny úřady a instituce oběhneme za Vás. Vy šetříte svůj čas.

  • Provedeme daňovou optimalizaci Vašich příjmů z nájmu. Získáte více do své kapsy.

Co za to?

  • 1 - 1,5 % z kupní ceny za poskytnuté poradenství a asistenci. Nárok na odměnu vzniká pouze v případě realizace investičního záměru bez budoucí správy nemovitosti a v případě, že není nemovitost prodávána naší kanceláří.

Zajímavost

Věděli jste, že u nejbohatších lidí světa tvoří investice do nemovitostí 15 až 25 % jejich portfolia? Tito lidé své portfolia diverzifikují a investují téměř třetinu svých aktiv do akcií. O něco méně mají umístěno v konzervativních nástrojích peněžního trhu. Přibližně 15 % tvoří dluhopisy a alternativní investice jsou v portfoliích zastoupeny do 10 %.

Nejnovější nemovitost

Pronájem a prodej domů a bytů


Naši partneři

Advokátní kancelář Petráš Rezek s.r.o.

Zajišťuje komplexní právní servis a sepis všech smluv potřebných pro úspěšný transfer majetku. Dlouholeté zkušenosti v oboru jsou zárukou nejvyšší kvality poskytovaných služeb.

Finančně poradenská kancelář
VIP Consulting Office

Poskytuje komplexní finanční a investiční poradenství. Zajišťuje poradenství a konzultace pro investory, financování nemovitostí, zajištění rizik spojená s vlastnictvím a správou nemovitostí. Více jak 19 let zkušeností je dobrým předpokladem pro úspěšnou spolupráci.

Astuta s.r.o.

Pro klienty kanceláře zajišťuje základní poradenství a zpracovává účetnictví a vypracovává daňová přiznání k oblasti nemovitostí.

Created in Zlin by Weboo Marketing & Technology