Testovací článek 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut non porta ipsum. Praesent et consequat mauris. Donec ex eros, consectetur sed consequat et, congue vitae dui. Nunc interdum suscipit placerat. Donec pretium posuere quam vitae pretium. Praesent sed mi commodo, molestie nulla et, laoreet elit. Nulla a massa non elit sodales sagittis sit amet eu libero. Sed mi diam, convallis sed tristique non, pulvinar vel sapien. Curabitur sit amet sapien rhoncus, varius lorem quis, pulvinar massa.

právní poradna

Nejnovější nemovitost

Pronájem a prodej domů a bytů


Naši partneři

Advokátní kancelář Petráš Rezek s.r.o.

Zajišťuje komplexní právní servis a sepis všech smluv potřebných pro úspěšný transfer majetku. Dlouholeté zkušenosti v oboru jsou zárukou nejvyšší kvality poskytovaných služeb.

Finančně poradenská kancelář
VIP Consulting Office

Poskytuje komplexní finanční a investiční poradenství. Zajišťuje poradenství a konzultace pro investory, financování nemovitostí, zajištění rizik spojená s vlastnictvím a správou nemovitostí. Více jak 19 let zkušeností je dobrým předpokladem pro úspěšnou spolupráci.

Astuta s.r.o.

Pro klienty kanceláře zajišťuje základní poradenství a zpracovává účetnictví a vypracovává daňová přiznání k oblasti nemovitostí.

Created in Zlin by Weboo Marketing & Technology